Kadra Ośrodka

 WSPÓLNOTA SALEZJAŃSKA W TRZCIŃCU

 

  • dyrektor domu zakonnego - ks. mgr  Wiesław Psionka sdb
  • ekonom -  ks. mgr Robert Dmochowski sdb
  • ks. mgr Tomasz Blok sdb
  • ks. Leszek  Pałac sdb
  • kl. Dominiki Iwański

 

 

 

 KADRA KIEROWNICZA:

 

  • dyrektor domu zakonnego, ośrodka, szkoły - ks. mgr  Wiesław Psionka sdb
  • wicedyrektor ds. ekonomicznych  -  ks. mgr Robert Dmochowski sdb
  • wicedyrektor ds. wychowawczych - p. mgr Marcin Kapelan
  • wicedyrektor ds. szkół - p. mgr Justyna Ryder
  • wicedyrektor ds. ośrodka - p. mgr Tomasz Sak
  • wicedyrektor ds. administracyjnych - p. Mariusz Romanów
  • kierownik internatu - ks. mgr Tomasz Blok sdb

ZESPÓŁ DIAGNOSTYCZNO-RESOCJALIZACYJNY:

  • mgr Małgorzata Wojsznarowicz - psycholog
  • mgr Alicja Bęś - socjoterapeuta
  • mgr Renata Dębowska - pedagog szkoły
  • mgr Roman Hildebrandt - terapeuta uzależnień
  • mgr Karolina Kozar - pedagog socjalny
  • mgr Patrycja Pietkiewicz - psycholog 
  • mgr Paweł Proniuk - pedagog ośrodka

 

WYCHOWAWCY OŚRODKA:

grupa I

  • mgr OIga Adamczyk - wych.
  • kl. Dominiki Iwański - wych.
  • mgr Marcin Kozar – wych.
  • mgr Anna Grypińska - wych.

grupa II 

  • mgr Agnieszka Hajdukiewicz – wych
  • mgr Mateusz Jureczko – wych.
  • mgr Andrzej Szeremeta – wych.

grupa III

  • mgr Daniel Piotrowski – wych.
  • mgr Anna Tołoczko - wych.
  • mgr Bartosz Piliiec - wych.

Grupa IV

  • mgr Robert Olechowski - wych.
  • mgr Paweł Kibitlewski - wych.
  • mgr Ariel Gondek - wych.
  • kl. Dominiki Iwański - wych.

 grupa V

  • mgr Agata Misiak - wychowawca
  • mgr Marcin Kapelan – wychowawca
  • mgr Adam Matuszewski –  wychowawca
  • mgr Roman Hildebrandt - wychowawca

grupa VI

  • mgr Violetta Kucka – wych.
  • mgr Marta Paulińska - wych.
  • mgr Grzegorz Zięba - wych

 grupa VII

  • mgr Agnieszka Wrzos
  • mgr Maja Dolińska
  • mgr Kama Woźniak

 zastępstwa

  • mgr Marcin Tarapata - wychowawca

urlopy

  • mgr Marta Kwietniak – wych.(urlop macierzyński)
  • mgr Anna Sułkowska-Romanów – wych. (urlop)
  • mgr Daria Marciniak - wych. (urlop)

NAUCZYCIELE SZKOŁY:

  • mgr Ewa Woś - świtelica
  • mgr Kamilla Woźniak - świetlica
  • mgr Robert Olechowski - wych. fiz.
  • mgr Patrycja Pietkiewicz - j. angielski
  • ks. mgr Robert Dmochowski - religia
  • ks. mgr Tomasz Blok - kultura prawna
  • p. Władysław Piotrowski - praktyki zawodowe
  • mgr Paweł Proniuk - j. polski, 
  • mgr Zbigniew Karolewski - WOS, historia
  • mgr Agata Misiak - chemia, biologia, matematyka
  • mgr Wioletta Ślączka - informatyka, matematyka
  • mgr Władysław Woś - fizyka
  • mgr Justyna Ryder - wych. fiz.                    
  • mgr Joanna Lipecka - j polski
  • mgr Igor Nelle - geografia
  • mgr Jolanta Gawlik - j.niemiecki
  • mgr Anna Piotrowska - historia (urlop macierzyński)

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  • Anna Ciemiecka – kucharka
  • Janina Dreger – sprzątaczka
  • Helena Jakubczak - sprzątaczka
  • Justyna Romanów - sprzątaczka
  • Arkadiusz Korpowski - kucharz
  • Iwona Lewandowska – kucharka szef kuchni,
  • Andrzej Klimczak – dozorca nocny
  • Wojciech Badziągowski - dozorca nocny
  • Robert Kocun - dozorca nocny
  • Jerzy Szmyt - palacz, konserwator
  • Ryszard Jakubczak - konserwator
  • Jan Romanów - kierowca
  • mgr Katarzyna Gąszcz – specjalista ds. kadr i płac
  • mgr Justyna Kuzio - specjalistka ds kadr i płac (zastępstwo)
  • Dorota Lisiewicz - sprzątaczka
  • Daria Kocun - sekretarz

    SŁUŻBA ZDROWIA:
  • mgr Małgorzata Kryczka - pielęgniarka (kontrakt NFZ)
  • Ewa Hnatowska - pielęgniarka 

 



Zobacz także: