Kadra Ośrodka

 WSPÓLNOTA SALEZJAŃSKA W TRZCIŃCU

 

  • dyrektor domu zakonnego - ks. mgr  Wiesław Psionka sdb
  • ekonom -  ks. mgr Robert Dmochowski sdb
  • ks. mgr Leszek  Pałac sdb

 

 

 

 KADRA KIEROWNICZA:

 

  • dyrektor domu zakonnego, ośrodka, szkoły - ks. mgr  Wiesław Psionka sdb
  • wicedyrektor ds. ekonomicznych  -  ks. mgr Robert Dmochowski sdb
  • wicedyrektor ds. wychowawczych - p. mgr Marcin Kapelan
  • wicedyrektor ds. szkół - p. mgr Justyna Ryder
  • wicedyrektor ds. ośrodka - p. mgr Tomasz Sak
  • wicedyrektor ds. administracyjnych - p. Mariusz Romanów
  • kierownik internatu - ks. mgr Leszek Pałac SDB

ZESPÓŁ DIAGNOSTYCZNO-RESOCJALIZACYJNY:

  • mgr Małgorzata Wojsznarowicz - psycholog SOW
  • mgr Patrycja PIetkiewicz psycholog SP
  • mgr Julita Fiutowska - psycholog SB
  • mgr Alicja Bęś - socjoterapeuta
  • mgr Renata Dębowska - pedagog szkoły
  • mgr Roman Hildebrandt - terapeuta uzależnień
  • mgr Grzegorz Zięba - terapeuta uzależnień
  • mgr Kamilla Woźniak - pedagog socjalny 
  • mgr Paweł Proniuk - pedagog ośrodka

 

WYCHOWAWCY OŚRODKA:

grupa I

  • mgr Grzegorz Zięba
  • mgr Bartosz Hildebrandt
  • mgr Anna Grypińska

grupa II 

  • mgr Agnieszka Hajdukiewicz
  • mgr Sylwia Kowalczyk
  • mgr Agata Hałuszczyk
  • mgr Andrzej Szeremeta

grupa III

  • mgr Daniel Piotrowski
  • mgr Anna Tołoczko
  • mgr Mateusz Jureczko

Grupa IV

  • mgr Robert Olechowski
  • mgr Paweł Kibitlewski
  • mgr Violetta Kucka

 grupa V

  • mgr Olga Adamczyk
  • mgr Adam Matuszewski –  wychowawca
  • mgr Agata Gorbal
  • mgr Paweł Proniuk

grupa VI

  • mgr Małgorzata Żuchowska
  • mgr Agnieszka Wrzos
  • mgr Agnieszka Zaborowska 

 grupa VII wolna

urlopy

  • mgr Marta Kwietniak – wych.(urlop macierzyński)
  • mgr Anna Sułkowska-Romanów – wych. (urlop)
  • mgr Daria Marciniak - wych. (urlop)
  • mgr Agata Misiak urlop wychowawczy

NAUCZYCIELE SZKOŁY:

  • mgr Ewa Woś - świtelica
  • mgr  Maja Dolińska - świetlica
  • mgr Robert Olechowski - wych. fiz
  • mgr Adama Matuszewski wf
  • mgr Mateusz Jureczko wf.
  • mgr Agata Hałuszczak - j. angielski
  • ks. mgr Robert Dmochowski - religia
  • p. Władysław Piotrowski - praktyki zawodowe
  • mgr Joanna Lipecka - j. polski, 
  • mgr Marcin Kozar - WOS, historia WDŻ, EDB
  • mgr Agata Misiak - chemia, biologia, matematyka zastępstwo p. dyr Justyna Ryder
  • mgr Justyna Kuras Niedzin  - informatyka, matematyka
  • mgr Władysław Woś - fizyka                   
  • mgr Luiza Kostrubiec - j polski
  • mgr Igor Nelle - geografia
  • mgr Jolanta Gawlik - j.niemiecki

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  • Anna Ciemiecka – kucharka
  • Janina Dreger – kucharka
  • Helena Jakubczak - sprzątaczka
  • Justyna Romanów - sprzątaczka
  • Iwona Lewandowska – kucharka szef kuchni,
  • Andrzej Klimczak – dozorca nocny
  • Wojciech Badziągowski - dozorca nocny
  • Robert Kocun - dozorca nocny
  • Jerzy Szmyt - palacz, konserwator
  • Ryszard Jakubczak - konserwator
  • Jan Romanów - kierowca
  • mgr Katarzyna Gąszcz – specjalista ds. kadr i płac
  • mgr Justyna Kuzio - specjalistka ds kadr i płac (zastępstwo)
  • Dorota Lisiewicz - sprzątaczka
  • Krystyna Storczyk - sekretarz

    SŁUŻBA ZDROWIA:
  • mgr Małgorzata Kryczka - pielęgniarka (kontrakt NFZ)
  • Ewa Hnatowska - pielęgniarka 

 



Zobacz także: